HAKKIMIZDA

 HAKKIMIZDA

SUR AUTO SERVICE HASAR ONARIM MERKEZİ, Konusunda uzman bir ekibin bir araya gelmesi ile bilgi ve birikimlerini birleştirmesi neticesinde Turgutlu’da 2004 yılında kurulmuştur. Onarım merkezimiz, başta ‘’maksimum müşteri memnuniyeti’’ ve ‘’maksimum tasarruf’’ ilkelerini doğru orantılı olarak hayata geçirmeyi prensip edinmiştir. Günümüz şartlarında;, sektörde, gelenekselliğin ve bireyselliğin yetersiz olduğuna inanan ekibimiz, kurumsallığın ve takım çalışmasının iş hayatında ki öneminin bilincindedir. Bu bilinç ile tüm hizmet ağlarımıza, ekip olarak %100 memnuniyet ile kusursuz bir ‘’ Hasar Onarım Hizmeti’’sunmaktayız. SUR AUTO SERVICE HASAR ONARIM MERKEZİ, Ekip üyelerinin değişmez öngörüsü “Hızlı, Yenilikçi,Etkili ve Doğru Çözüm” dür. Ekip olarak yalnız buna değil, aynı zamanda ‘’ Tecrübe ‘’ nin de , önemine inanmaktayız. İşlerimizi, Proaktif bir model ile takip etmekte, mevcut kararlar, üzerinde geçmiş ve öngörülen değerleri baz alarak, kısa, orta ve uzun vadeli nitelikte çalışmalar yapmakta, doğru çözümleri tüm sorumluluğu üstlenecek şekilde oluşturmaktayız. SUR AUTO SERVICE HASAR ONARIM MERKEZİ, Olarak Ekip arasında uyum ve pozitif enerjiye inanmaktayız. Hasar onarımının yanı sıra  Mobil Parça Onarımı ve Mini Onarım  hizmetlerine yeni bir soluk getirerek mevcut deneyimlerimiz ve hizmet anlayışımızda ki fark ile onarım sürecine anında müdahale eder ve hızlı çözümler üretiriz.

MİSYONUMUZ

Siz Değerli Müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetlerini önceliğimiz sayarak konusunda uzman olan teknik ve idari ekibimiz ile teknolojinin gerekliklerini en son seviyede ve en verimli şekilde kullanarak, onarım kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Hasar Araç Onarımı–Mobil parça onarımı–Mini Onarım ve Oto Bakım-OtoYenileme alanlarında, Sektörde  Lider Marka Olmak ve SUR AUTO SERVICE Hasar Onarım Merkezi İsmini Güven Duyulan, Profesyonel, Genç, Dinamik, Yenilikçi Kavramlarıyla Kalitenin Tartışılmaz Tek Adresi Olarak Kalıcı bir Şekilde Özleştirmektir.