Mini Onarım

LEKE ÇIKARMA

Sur Auto Service Onarım Merkezi olarak aracınızın koltuk, kapı ve tavan gibi iç döşeme kumaşlarında oluşan muhtelif lekeleri ( çikolata, tükenmez kalem, ruj, cola, dondurma …) etkin bir şekilde çıkartmaktadır. Kumaşa daha önceden işlemiş olan bazı lekelerin ve daha sonrasında üzerlerine uygulanan işlemlerden dolayı kumaş türüne göre tamamen çıkartılması mümkün olmayabilir.

BOYA TAMİRİ-MİNİ YAMA

 Sur Auto Service Onarım Merkezi aracınızın, boyasında meydana gelen belirli ölçüler dahilinde ki çizikler, sıyrıklar, solmalar, dökülmeler, çatlaklar  gibi boya hasarlarının, mini yama dediğimiz profesyonel tamir tekniklerimiz ile kısa sürede tamir ederek aracınızın orijinalliği, bozulmadan giderilmektedir.

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Sur Auto Service Onarım Merkezi aracınızın, dış yüzeyinde  (kaportasında)  belirli ölçüler dahilindeki oluşmuş vuruklar, taş darbeleri ile dolu hasarları neticesinde meydana gelebilecek göçükleri ( saç ve boya hasarı oluşmamış ise) profesyonel tamir teknikleri ile en kısa sürede onarılması ve aracınızın orijinalliği, bozulmadan giderilmektedir.

PLASTİK TAMPON TAMİRİ

Sur Auto Service Onarım Merkezi aracınızın, plastik olan ön ve arka tamponlarında meydana gelmiş belirli ölçüler dahilinde ki ezilmeler, kopmalar, yırtıklar, çizikler ve kırıklar gibi hasarlarının yanı sıra tampon alt spoyleri, kapı kolları, far bağlantı ayakları, çıtalar, torpido, yan dikiz aynaları, bagaj spoyleri gibi parçaların profesyonel tamir tekniklerimiz ile kısa sürede tamir ederek aracınızın orijinalliği, bozulmadan giderilmektedir.

İÇ DÖŞEME TAMİRİ

Sur Auto Service Onarım Merkezi aracınızın, vinileks, deri, plastik, kumaş olan koltuklarını, tavan döşemesi, torpido ve kapı panelleri gibi araç içinde yer alan kısımlarda ki belirli ölçüler dahilinde oluşmuş sigara yanıkları, delinme, aşınma, yırtıklar, sıyrık ve çatlaklar gibi hasarlı parçaların profesyonel tamir tekniklerimiz ile kısa sürede tamir ederek aracınızın orijinalliği bozulmadan onarılmaktadır.

ÖN CAM TAMİRİ

Sur Auto Service  Onarım Merkezi aracınızın, ön camında meydana gelmiş belirli ölçüler dahilinde oluşmuş çatlaklar ve kırıkları kapsayan cam hasarlarını profesyonel tamir tekniklerimiz ile kısa sürede tamir ederek aracınızın orijinalliği bozulmadan giderilmektedir. Uygulamanın olumlu sonuçlanması, hasarın gerçekleştiği andan onarıma başlama anına kadar geçen süre ile doğru orantılıdır. En kısa sürede müdahale edilerek onarım yoluna gidilmelidir.

BOYA HASARLI GÖÇÜK DÜZELTME

Sur Auto Service Onarım Merkezi aracınızın kaporta kısmında meydana gelmiş, boya hasarlı göçük düzeltmelerini belirli ölçüler dahilinde oluşmuş boyanın da hasar gördüğü, vuruk, ezik ve göçüklerin profesyonel tamir tekniklerimiz ile kısa sürede tamir ederek aracınızın orijinalliği bozulmadan onarılmaktadır. Saç olan kaportanın yapısına göre kullanılan teknikler ile onarım tamamlandıktan sonra boya oranım işlemi gerçekleştirilmektedir.